Výsledky přijímacího řízení pro šk. rok 2023-24

2.5.2023 | Informační sdělení | Autor: Petr Bouda
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2023/2024 dle oborů:

Výsledky

  • 78-42-M/02 - ekonomické lyceum ZDE
  • 63-41-M/02 - obchodní akademie ZDE
  • 53-41-M/03 - praktická sestra ZDE

Hodnocení prvního a posledního přijatého – pro všechny obory

INFORMACE PRO PŘIJATÉ UCHAZEČE

Zápisový lístek můžete odevzdat v pracovní dny v kanceláři školy PO – ČT od 7:30 do 15:30 hodin, PÁ od 7:30 do 14:30 hodin (jindy po domluvě) nebo zaslat poštou. Zápisový lístek musíte odevzdat nejpozději do 18. 5. 2023. S jeho vyplněním Vám rádi pomůžeme.

Budeme rádi za jakoukoli zprávu od Vás – kdy se se zápisovým lístkem zastavíte, že byl zaslán poštou, který z oborů jste si vybrali v případě, že jste na naši školu měli podané dvě přihlášky, ale také za zprávu, že jste si vybrali jinou školu. Tyto informace pomohou především žákům pod čarou, kteří čekají na uvolněná místa.

Zprávy můžete zasílat na e-mail sedlakovai@skolablansko.cz nebo nám zavolejte na tel. č. 516 418 980. Děkujeme!

INFORMACE PRO NEPŘIJATÉ UCHAZEČE

Rozhodnutí o nepřijetí bude uchazečům předáno osobně ve dnech 3. – 9. 5. 2023 v kanceláři školy nebo bude zasláno poštou. Proti tomuto rozhodnutí lze podat odvolání, a to do 3 pracovních dnů ode dne doručení rozhodnutí.

Je naprosto běžné, že se „čára“ pro přijetí posune – uchazeč si vybere jinou školu nebo jiný obor na naší škole. V letošním roce máme 32 uchazečů, kteří si podali přihlášku na 2 obory na naší škole! Je tedy jasné, že jakmile uchazeč odevzdá zápisový lístek na jeden obor, u druhého se „čára“ pro přijetí posune. 

Co musíte udělat nyní? Pokud máte zájem studovat na naší škole, ale jste v seznamu nepřijatých uchazečů, obraťte se na kancelář školy. Ta Vám pomůže nejen s vyplněním odvolání proti nepřijetí (vzor odvolání v rámci autoremedury – přijetí v případě posunu v pořadí naleznete ZDE), ale také Vám může podat informace o předpokládaném vývoji dle počtu odevzdaných zápisových lístků, dalších odvoláních atd. 

Kontakt na kancelář školy: 516 418 980.