Vítězný erb zdravotnického týmu

13.9.2021 | Soutěže | Autor: Mgr. Eva Tichá |
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Součástí Soutěže v první pomoci byla i tvorba vlastního erbu.

V rámci Soutěže v první pomoci tvořilo každé družstvo zvlášť erb vyjadřující jejich vztah k profesi zdravotníků. Všechny erby byly velmi zdařilé. Žáci mohli hlasovat o nejhezčí erb na FB naší školy nebo přímo hlasovacím lístkem ve škole. Hlasování bylo uzavřeno v pátek 10. záři v 7:00. Cenu za nejhezčí erb získalo družstvo Z14. Jeho autory byli Daniel, Veronika, Nikola a Saša z třídy Z3. Hlasováním získali krásných 150 hlasů. Ani žáci ze Z2 však nezůstali pozadu, druhé místo obsadila děvčata z druhého ročníku, družstvo Z8 ve složení Eva, Karolína a Nikoleta.

Za všechny erby děkujeme a vítězům gratulujeme!


Za organizátory 

Mgr. Eva Tichá