Příběhy absolventů

Ondřej Otáhal

Vrchní sestra interních oborů Ondra absolvoval obor Zdravotnický asistent, maturoval v roce 2006

"Blanenská zdravka mi dala silný a podstatný základ do budoucna. Během studia mě těšil velmi lidský přístup učitelů, ale i jejich trpělivost. Moderní vzhled školy jen podtrhávalo velmi dobré vybavení. Jako velké plus jsem vnímal i školní akce, nejvíce soutěže v první pomoci. Studium jsem započal s jasnou vizí pomáhat lidem. Nelituji, ba naopak jsem za své rozhodnutí velmi vděčný. "

OA a SZdŠ Blansko jsem studoval v letech 2002 až 2006.  Studium jsem započal s jasnou vizí pomáhat lidem, ale i se značnou nejistotou, jaké to bude studovat v té době značně „feminizovaný“ obor. Nelituji, ba naopak jsem za své rozhodnutí velmi vděčný.  

Blanenská zdravka mi dala silný a podstatný základ do budoucna. Během studia mě těšil velmi lidský přístup učitelů, ale i jejich trpělivost.  Moderní vzhled školy jen podtrhávalo velmi dobré vybavení. Jako velké plus jsem vnímal i školní akce, nejvíce soutěže v první pomoci.

Po škole jsem nastoupil do Nemocnice Boskovice, kde setrvávám doposud. Začínal jsem jako brigádník na pozici sanitáře, poté jsem pracoval na interním oddělení jako všeobecná sestra a zároveň jsme si dodělával specializaci v oboru. Během té doby jsem nastoupil na místo staniční sestry interního oddělení A.  V současnosti jsem na pozici vrchní sestry interních oborů a staniční sestry interního oddělení B.  

Za mě velké díky a držím pěsti v další výchově a výuce zdravotnických pracovníků.

Líbil se Ti Ondrův příběh?