Příběhy absolventů

Ing. Kateřina Heilerová

absolvovala obor Ekonomické lyceum, maturovala v roce 2012

"Jsem ráda, že jsem si jako střední školu zvolila právě OA a SZdŠ Blansko. Její skvělý tým učitelů a zaměstnanců mě nejen skvěle připravil na vysokou školu, ale vyzbrojil mě navíc znalostmi, které stále využívám v běžném pracovním i každodenním životě."

Po úspěšné maturitě na OA a SZdŠ Blansko jsem pokračovala v bakalářském a magisterském studijním programu ekonomika obrany státu, obor logistika, na Univerzitě obrany v Brně. Díky skvělé přípravě ze střední školy jsem měla oproti ostatním studentům velkou výhodu v odborných předmětech jako bylo účetnictví, makroekonomie, mikroekonomie a další.

Ihned po dokončení magisterského studijního programu jsem nastoupila jako specialista logistiky do evropského centrálního závodu japonské společnosti. Nástup a adaptaci v zaměstnání jsem zvládla hlavně díky znalostem IT a anglického jazyka, které jsem měla opět zejména z OA a SZdŠ Blansko.

Po téměř dvou letech jsem dostala příležitost a posunula se na pozici logistik specialista – Holon leader – vedoucí zákaznického servisu. Mám pod sebou kolektiv 4 lidí, kteří se se mnou podílejí na každodenním chodu výroby a objednávek, ale hlavně na kontaktu se zákazníky z Evropy, ale i z celého světa jako například USA, Kanada, Čína, Japonsko, Brazílie a další. Současně jsme v úzkém kontaktu s výrobou, kde řešíme konkrétní a speciální požadavky našich zákazníků.


Líbil se Ti příběh?