Příběhy absolventů

Kateřina Reichová

absolventka oboru Obchodní akademie, maturovala v roce 2011

"Moc ráda vzpomínám i na obchodní akademii a musím říct, že jsem nikdy nelitovala mého kroku jít právě na tuhle školu – i když se teď pohybuji v úplně jiném oboru, z obchodní akademie jsem si odnesla cenné znalosti z oblasti práce na počítači, ekonomie či angličtiny a také spoustu krásných vzpomínek."

Bc. Tereza Kratochvílová

absolventka oboru Zdravotnický asistent, maturovala v roce 2008

"Zdravotnická škola mně hodně pomohla a připravila mě na některé předměty na vysoké škole, hodilo se mi zejména ošetřovatelství, anatomie, fyziologie a další. Celkově mi trvalo asi jeden rok, než jsem získala veškeré dokumenty a poslala žádost o registraci (tzv. Health and Care Professional Council- HCPC registrace)."

Jan Urban

absolvent oboru Ekonomické lyceum, maturoval v roce 2010

"Díky lyceu jsem měl na začátku studia v ekonomii náskok před absolventy gymnázia a rozhodně jsem nebyl ztracený ani v úvodních předmětech týkajících se práva nebo veřejné správy."

Ing. Kateřina Heilerová

absolventka oboru Ekonomické lyceum, maturovala v roce 2012

"Jsem ráda, že jsem si jako střední školu zvolila právě OA a SZdŠ Blansko. Její skvělý tým učitelů a zaměstnanců mě nejen skvěle připravil na vysokou školu, ale vyzbrojil mě navíc znalostmi, které stále využívám v běžném pracovním i každodenním životě."

Irena Sedláková

absolventka oboru Obchodní akademie, maturovala v roce 2018

"Na Obchodní akademii a střední zdravotnické škole v Blansku jsem studovala obor „obchodní akademie“. Úspěšně jsem odmaturovala v roce 2018. "

Ing. Jolana Stejskalová

absolvent oboru Ekonomické lyceum, maturoval v roce 2012

"V roce 2012 jsem úspěšně odmaturovala na OA a SZdŠ Blansko a to konkrétně na Ekonomickém lyceu. "

12