Ze života berlínských stážistů V.

24.10.2019 | Projekty | Autor: Mgr. Bc. Silvie Vašková
Potsdamer platz
Potsdamer platz

Je čtvrtek 24. 10. - předposlední den stáže.

Dnes v Berlíně vládla mlha a inverze. I televizní věž se celá schovala. Předposlední den stáže je venku sice pošmourno, ale my se těšíme na naše klienty. Naše „Guten Morgen“ sice není dokonalé, ale stačí nám k tomu, abychom se domluvili. Ne, nejsme dokonalé, ale snažíme se a jde nám to čím dál líp. Zítra nás čeká poslední den, rozloučení, slova poděkování za pomoc, podporu a porozumění, které nám personál poskytl. Ztratili jsme sice čas, který jsme mohli strávit s našimi blízkými, ale získali jsme mnohem víc. Zkušenosti, poznání, nové přátele a hlavně vzpomínky, které nám nikdo nemůže vzít. Naše rozloučení s Berlínem bude stylové, půjdeme se na něho podívat z výšky z vyhlídky Panoramapunkt na Potsdamer Platz.