Zahájení školního roku 2023-24

31.8.2023 | Informační sdělení | Autor: Soňa Vojáčková
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Školní rok 2023-24 začíná v pondělí 4. září 2023 v 8:00.

Těšíme se na setkání se "starými známými" a také na to, že přivítáme nové tváře do naší školní rodiny. Věříme, že společně vytvoříme prostředí, kde každý žák bude mít šanci rozvinout svůj potenciál a dosáhnout svých cílů. 

V průběhu tohoto školního roku nás čekají různé výzvy, předměty plné inspirace a nezapomenutelné akce. Nejenže budeme pracovat na zdokonalování našich znalostí, ale také budeme společně budovat silné vztahy a vytvářet nezapomenutelné vzpomínky.

Na tomto webu a v Edupage naleznete veškeré důležité informace týkající se rozvrhu hodin, akcí, učitelů a dalších souvisejících záležitostí. Pokud budete mít nějaké dotazy, neváhejte se obrátit na naši školní administrativu. Děkujeme, že jste součástí naší školní komunity, a těšíme se na společný úspěšný školní rok 2023-24!