Žáci třídy Z2 oboru praktická sestra navštívili Senior Centrum v Blansku

29.6.2021 | Exkurze | Autor: Mgr. Kamila Keprtová | 20×
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Dne 28. 6. vedly kroky žáků a žákyň 2. ročníku oboru praktická sestra do nedalekého domova pro seniory v Blansku.

Žáci měli možnost nahlédnout do společných prostor pro seniory, dílny pro šikovné švadleny, na rehabilitační oddělení, na pokoje pro soběstačné klienty, do kaple, domova se zvláštním režimem a projít překrásnou zahradou. Zajímavým zpestřením byla návštěva místnosti pro snoezelen terapii, kde se žákům velice líbilo (až na to dusno), nahlédnout do minulosti pak mohli v retro pokoji. 

Exkurze byla velice pěkná, klienti, které jsme potkali, byli velice milí, usměvaví a naše průvodkyně byla skvělá. Moc děkujeme!