Žáci oboru zdravotnický asistent na stáži v Berlíně

1.10.2018 | Školní akce | Autor: Petr Bouda | 10×
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Od 30. září 2018 začala vybraným žákům oboru zdravotnický asistent třítýdenní odborná stáž v Berlíně.

V neděli brzy ráno vyrazila druhá část žáků oboru zdravotnický asistent na svoji stáž do Německa. Konkrétně se jedná o zařízení Bischof-Ketteler Haus a St. Alexius in Höhenschönhausen. Obě dvě zařízení se nacházejí v Berlíně a věnují se péči o seniory. Během své praxe se žáci seznámí s chodem a péčí o seniory v těchto dvou zařízeních. Jejich pracovní den bude začínat v 7.00 a bude končit v 15.30, žáky tedy čeká plný pracovní zápřah. 
Síly na další pracovní den budou nabírat v hotelu Schulz (https://www.schulzhotels.com), kde o ně bude velmi dobře postaráno.
Věříme, že se jim jejich praxe bude líbit a že významně obohatí jejich praktické dovednosti.Obsah článku bude průběžně aktualizován a doplňován (včetně fotogalerie).