Vynikající úspěch florbalistek

31.1.2012 | Sportovní aktivity | Autor: Roman Gregor | 10×
Florbalistky

Historického úspěchu dosáhly studentky naší školy ve čtvrtek 26.1.2012 v krajském finále středních škol ve florbalu.

Historického úspěchu dosáhly studentky naší školy ve čtvrtek 26.1.2012 v krajském finále středních škol ve florbalu, které se hrálo ve sportovní hale v Ivančicích.

V tomto finálovém turnaji odehrály naše hráčky 4 zápasy. V prvním utkání dlouho vedly nad Znojmem, ale půl minuty před koncem obdržely vyrovnávací branku a utkání skončilo remízou 1:1.

V dalším zápase si poradily s pohyblivými soupeřkami z Vyškova, jejichž největší oporou byla vynikající brankářka, kterou překonaly dvakrát až v druhém poločase a naše děvčata vyhrála toto utkání 2:0.

V rozhodujícím utkání celého turnaje nastoupily naše studentky proti Gymnáziu Židlochovice. Po obětavém a taktickém výkonu naše děvčata zvítězila 2:1.

V závěrečném utkání naše studentky potvrdily svůj skvělý výkon a rozdrtily domácí družstvo poměrem 8:0.

Naše děvčata vytvořila skvělou partu, která přistupovala ke všem utkáním velmi odpovědně.I proto se jim podařilo dosáhnout tohoto úspěchu. Je velkou škodou, že letos končí soutěže v této kategorii krajským finále a není možné postoupit do vyššího kola.

Na úspěchu naší školy se podílely tyto studentky: Romana Čtvrtníčková, Kateřina Heilerová, Lucie Koníčková (všechny E4), Petra Němcová, Ivana Zukalová (obě O4), Andrea Sedláková (Z4), Veronika Hejlová, Aneta Ševčíková (obě O3), Ivona Braunšlégrová (Z3), Andrea Sotolářová (O2), Lucie Chlupová, Hana Machačová, Michaela Musilová, Kristýna Vaňková (všechny O1), Lenka Lebišová (Z1).