Úspěšné tažení stolních tenistů pokračuje

7.11.2014 | Sportovní aktivity | Autor: Roman Gregor | 15×
Ping-Pong
Ping-Pong

Ve středu 5.11.2014 se podařilo zvítězit i v krajském kole, které se konalo v Hodoníně.

Před dvěma týdny zvítězilo družstvo stolních tenistů naší školy v okresním kole této soutěže.

Ve středu 5.11.2014 se podařilo zvítězit i v krajském kole, které se konalo v Hodoníně. Naše družstvo hrající ve složení David Kvíčala, Štěpán Konečný, Libor Kutil a Jakub Mazal porazilo v prvním utkání ve skupině své vrstevníky ze Znojma zcela jednoznačně 4:0. Poté změřili síly s těžším soupeřem, družstvem SPŠ Sokolská z Brna. Vítězství 4:2 nám zajistilo první místo ve skupině a účast ve finálovém zápase. V něm jsme nastoupili proti domácímu týmu Hodonína, který byl mírným favoritem. Rozhodující okamžik utkání nastal za stavu 1:1 na zápasy. Libor Kutil prohrával se svým soupeřem 0:2 na sety, ale dokázal vývoj otočit a zvítězil 3:2. Poté následovala čtyřhra, ve které podali výborný výkon David Kvíčala a Štěpán Konečný a po prohraném prvním setu zvítězili 3:1. Čtvrtý bod jsme pak získali v závěrečných dvouhrách a ve finále jsme nakonec zvítězili 4:3.

Družstvo našich stolních tenistů může navázat na své výkony v poslední soutěži ve stolním tenisu tohoto školního roku, kterou je republikové finále, jež se koná ve dnech 18.-19.11.2014 ve východočeských Holicích.

Fotogalerie

7.11.2014 | Autor: Roman Gregor  | 15×