Úspěšné stolní tenistky

10.10.2018 | Sportovní aktivity | Autor: Roman Gregor |
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Ve sportovní hale v Ráječku se v úterý 9. 10. 2018 konal okresní přebor středních škol ve stolním tenisu.

V soutěži dívek zvítězily studentky naší školy, které ve vyrovnaném finálovém zápase zdolaly soupeřky ze SPgŠ Boskovice poměrem 3:2. Bohužel to bylo jediné utkání v soutěži dívek, protože jiné školy svoje hráčky na soutěž nevyslaly. Naše hráčky si tak vybojovaly možnost reprezentovat okres Blansko v krajském finále, které se uskuteční 7. 11. 2018 v Hodoníně.
Do turnaje chlapců bylo přihlášeno 6 týmů, ty byly rozděleny do 2 tříčlenných skupin. Naši chlapci obsadili ve skupině 2. místo. V semifinále podlehli borcům ze SPŠ Jedovnice nejtěsnějším poměrem 3:4. V utkání o 3. místo jsme za stavu 3:2 nedokázali proměnit 3 mečboly a nakonec jsme i v tomto utkání podlehli 3:4 soupeřům ze SPgŠ Boskovice.
Naši školu reprezentovali: Kristýna Matějíčková, Michal Žáček (oba O4), Lukáš Zemánek, Michal Komínek (oba E4) a Tereza Konopáčová (O1).