Úspěch děvčat ve stolním tenisu

24.10.2019 | Sportovní aktivity | Autor: PaedDr. Roman Gregor |
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Ve středu 23. 10. 2019 se uskutečnil ve sportovní hale v Ráječku okresní přebor středních škol ve stolním tenisu. Naše škola byla zastoupena v soutěži dívek.

V soutěži dívčích družstev naši školu reprezentovaly Anna Minxová (Z4) a Veronika Davidová (Z1). V prvních dvou utkáních porazila naše děvčata soupeřky ze SPgŠ Boskovice shodně 3:0, i když utkání neprobíhalo tak zcela jednoznačně v náš prospěch. V posledním utkání se naše děvčata utkala se soupeřkami z pořádajícího Gymnázia Rájec-Jestřebí. V rozhodující vyrovnané čtyřhře se štěstí přiklonilo na stranu soupeřek a naše děvčata prohrála v rozhodujícím setu nejtěsnějším poměrem 9:11.

Po této porážce obsadilo družstvo děvčat naší školy konečné 2. místo, za které jim patří poděkování za vzornou reprezentaci školy.

                                                                                                          PaedDr. Roman Gregor