Uniformy IZS 2023

8.1.2024 | Školní akce | Autor: Kamila Keprtová | 23×
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Předvánoční čas, již po druhé, patřil módní přehlídce.

Tentokrát třída Z1 vynesla uniformy Integrovaného záchranného systému. K vidění byla např. hasičská pracovní či slavnostní uniforma, dále uniforma zdravotnické záchranné služby, horské i vodní záchranné služby, policie městské i státní, českého červeného kříže, armády ČR či kynologická a také uniforma zastupující technické služby. Téma letošní přehlídky bylo propojeno s předmětem první pomoc, ve kterém se žáci Z1 věnovali právě IZS a jeho jednotlivým složkám. Žákům děkujeme za zpestření předvánočního času, všem rodičům či přátelům za zapůjčení originálů uniforem. Jak se žákům přehlídka povedla, se můžete podívat ve fotogalerii.