Turnaj ve florbale

17.11.2011 | Sportovní aktivity | Autor: Mgr. Libor Mašát, učitel TEV | 10×
Porada týmu
Porada týmu

Naši florbalisté se 10. listopadu opět zúčastnil turnaje ve florbale, který již tradičně organizuje SPŠ Jedovnice.

Turnaj se těší velkému zájmu účastníků a proto i letos se do turnaje přihlásilo 12 týmů, které byly v turnaji rozlosovány do 4 skupin. Náš tým bojoval ve skupině s týmem SPŠ Jedovnice A a Gymnáziem Rájec. V prvním zápase se SPŠ byl stav dlouho bezbrankový až do poloviny druhého poločasu, kdy se Martinovi Kolmačkovi podařilo přesnou střelou z dálky skórovat. Týmu Jedovnic se však podařilo skóre opět vzápětí srovnat a stav 1:1 zůstal až do konce zápasu. Do zápasu s Gymnáziem Rájec náš tým už nastupoval s tím, že jedině výhra a to minimálně o 3 branky může znamenat postup do finálové skupiny (zápas SPŠ A – Gymnázium Rájec skončil výsledkem 3:0). V polovině prvního poločasu Jirka Elisek po pěkné akci vstřelil první branku. Přestože náš tým nastřelil 4x tyč nebo břevno soupeřovy branky, už se nepodařilo náš náskok zvýšit, a ačkoliv jsme v turnaji neprohráli, s jednou výhrou a remízou jsme turnaj skončili v základní skupině.

Děkujeme všem hráčům za dobrou reprezentaci naší školy a zejména studentům 4. ročníku – Michalovi Kubíčkovi, Jirkovi Fabiánkovi a Martinovi Kolmačkovi, kteří za náš tým hráli letos naposledy.