Třídy O2 a E2 navštívily Prahu!

26.4.2023 | Exkurze | Autor: Bednářová Denisa, Bušová Barbora, Müllerová Monika (E2) |
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Ve dnech 19. - 21. 4. se třídy E2 a O2 zúčastnily školní exkurze v Praze. Ubytování bylo zařízeno v čtyřhvězdičkovém hotelu Theatrino, který se nacházel jen kousek od centra Prahy, ve kterém se žáci pohybovali.

Hlavním programem byla návštěva Poslanecké sněmovny, České národní banky, Senátu a Národního divadla. Dále si studenti prošli nejznámější místa v Praze, např. Petřínskou rozhlednu, Karlův most, Pražský hrad atd. Někteří studenti s učiteli se rozhodli exkurzi obohatit o zážitek večerní vyhlídky ze Žižkovské věže.

Žáci měli velké štěstí na počasí, kdy ve čtvrtek jen z rána trochu pršelo, ale pak se na ně usmálo štěstí a vysvitlo sluníčko. 

Na školní exkurzi žáci získali mnoho nových znalostí.