Sportovní den před vánočními prázdninami

28.1.2010 | Sportovní aktivity | Autor: Jarmila Dufková | 25×
Sportovní den před vánočními prázdninami
Sportovní den před vánočními prázdninami

Naši studenti se účastní sportovních dnů, které pro ně pořádá škola, dvakrát do roka: před hlavními prázdninami, aby si uvědomili, čemu mohou svůj prázdninový čas věnovat, a před vánočními prázdninami, aby se alespoň symbolicky pokusili upravit si postavu před nadcházejícími dny hojnosti.

Dne 22. 12. 2009 se konal Vánoční sportovní den v tělocvičně školy i v řadě blanenských sportovišť. Výběr sportovních aktivit byl pestrý - posuďte sami: kuželky, aerobic, floorbal, squash, břišní tance a aquaerobic. A kdo se šetřil, alespoň pomáhal s výrobou výzdoby na lednový školní ples.

Škoda jen, že mnozí studenti mají čím dál menší zájem o trochu pohybu a spíše si pospí doma s bolavou omluvenkou ve studijním průkazu…

Pro ty, co se sportovního dne zúčastní, je tato akce příležitostí poznat školu a učitele jinak a vyčistit si hlavu po náročných dnech výuky :-).

Na závěr sportovního dne se tradičně koná zápas ve volejbalu: učitelé vs. žáci - vždy stejně napínavý a nesmiřitelný, tentokrát však s jiným výsledkem - zvítězili starší a zkušenější…

Dění dokreslí následující fotografie.

Fotogalerie

28.1.2010 | Autor: Jarmila Dufková  | 25×