Soutěž Má dáti - dal 2024

25.3.2024 | Soutěže | Autor: Martina Zemanová |
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Ve Znojmě se ve dnech 21. a 22. 3. 2024 konalo celostátní finále tradiční soutěže v účetnictví pro střední školy.

Do celostátního finále se za naši školu probojovaly dvě žákyně ze 4. ročníku oboru Obchodní akademie, a to Lucie Budigová a Nella Zacharová. Své znalosti si poměřovaly spolu s ostatními 106 soutěžícími z 54 středních škol.

Finálová část obsahovala písemný test s teoretickými otázkami, účtování jednotlivých agend a elektronický test. Přestože se naše žákyně neumístily na nejvyšších příčkách, tak jejich výsledky v celostátní soutěži vypovídají o skvělých znalostech v účetní disciplíně.

Za výbornou reprezentaci DĚKUJEME.


Martina Zemanová

učitelka odborných ekonomických předmětů