Slavnostní předávání maturitních vysvědčení

6.6.2019 | Školní akce | Autor: Mgr. Jana Matušková, třídní učitelka O4 | 74×
Gratulujeme.
Gratulujeme.

„Děkujeme, odcházíme.“

Všechno jednou končí, a tak i třídy E4, O4 a Z4 jsou dnes již minulostí. Poslední tečku za jejich středoškolskými léty jsme udělali v pondělí 3. června 2019 v blanenském kině, kde se za účasti rodinných příslušníků, přátel a partnerů našich čtvrťáků konalo slavnostní předávání maturitních vysvědčení. Zazněla moudrá a ze srdce míněná slova na rozloučenou i mnohá poděkování, skanulo nemálo slz, sem tam se sálem linul pobavený smích.

Jedno je ale jisté, důležitou zkoušku mají naši maturanti za sebou, mnoho jiných, možná mnohem těžších, je v životě ještě čeká. Tak ať se jich zhostí stejně úspěšně jako své zkoušky dospělosti.