Školní kolo soutěže Ekonomická olympiáda

18.12.2023 | Soutěže | Autor: Hana Horáková
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

I letos se žáci ekonomických oborů zapojili do školního kola soutěže Ekonomická olympiáda.

Jde o soutěž ve znalostech z oblasti ekonomie a financí, která je určena žákům středních škol. Vychází z rámcových vzdělávacích programů MŠMT a svým pojetím přispívá k dalšímu rozvíjení klíčových schopností a znalostí žáků v tomto oboru. Otázky do soutěže a koncepci Ekonomické olympiády spoluvytváří ekonomové a odborníci z Institutu ekonomického vzdělávání a České národní banky.

Byly zveřejněny výsledky školního kola. Na naší škole dosáhli velmi pěkných výsledků a postupují do krajského kola tito žáci:

  • Válek Petr ze třídy E1
  • Jaššo Jakub ze třídy O4
  • Vít Lukáš ze třídy E1
  • Sedlák Tomáš ze třídy E2

K dosaženým výsledkům blahopřejeme!


Ing. Hana Horáková

Ing. Martina Zemanová

Ing. Olga Hotová