Škola podporující zdraví

22.2.2016 | Školní akce | Autor: Mgr. Eva Paseková
Logo SPZ ZŠ
Logo SPZ ZŠ

S radostí vám oznamujeme, že jsme získali titul Škola podporující zdraví na základě našeho školního projektu...

S radostí vám oznamujeme, že jsme získali titul Škola podporující zdraví na základě našeho školního projektu pro rok 2015/2019, na jehož základě a v rámci prováděcího projektu pro rok 2015/16 vzniklo naše Relaxační centrum.

Už se nám ozývají ze Státního zdravotního ústavu se žádostí o spolupráci. Jedná se o projekt Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci s žádostí o možnou spolupráci s námi na projektu „EpiSchool“. Jedná se o mezinárodní projekt – Irsko, Polsko (zde také využívají pro spolupráci jejich síť „zdravých škol“), ČR, který je zaměřen na problematiku zmírnění sociálního vyloučení žáků trpících epilepsií.