Republikové finále ve stolním tenisu

24.11.2014 | Sportovní aktivity | Autor: Roman Gregor | 11×
Stolní tenis
Stolní tenis

Družstvo našich chlapců se zúčastnilo ve dnech 18.-19.11.2014 v Holicích Republikového finále ve stolním tenisu.

Bohužel se turnaje nemohl zúčastnit náš nejlepší hráč David Kvíčala, což výrazně ovlivnilo cestu našeho družstva turnajem. Z tohoto důvodu jsme vypadli z osmičky nasazených týmů a hned ve skupině jsme se utkali s budoucími semifinalisty ze Zlína a Havlíčkova Brodu. První hrací den jsme bohužel neměli v koncovkách setů dostatečný klid a kousek toho pověstného štěstíčka. Postupně jsme podlehli výše uvedeným semifinalistům celé soutěže a poté ještě družstvu Šumperka a Pardubic. Druhý hrací den byli naši hráči již klidnější než soupeři a vítězstvími nad Českými Budějovicemi a Kladnem si zajistili konečné 13.místo v soutěži.

Dovolím si tvrdit, že při účasti Davida Kvíčaly jsme mohli pomýšlet i na umístění na stupních vítězů. Za naši školu statečně bojovali Štěpán Konečný (E4), Libor Kutil (O2) a Jakub Mazal (O1).

Fotogalerie

24.11.2014 | Autor: Roman Gregor  | 11×