První pomoc na ZŠ Erbenova

23.2.2024 | Ukázky prací žáků | Autor: Eva Tichá | 10×
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Dne 19. 2. 2024 se naše žákyně 3. ročníku oboru PS skvěle zhostily role lektorek při výuce první pomoci na ZŠ Erbenova.

Žáky 5. třídy této školy hravou formou seznámily s poskytováním první pomoci u úrazů a zástavy srdeční činnosti. Celé dopoledne s první pomocí proběhlo v příjemné atmosféře, všichni si je užili a naučili se i něco nového. Nejlepší žáci si sebou do další výuky odnesli malé maskování na ruce a všichni dostali i něco sladkého za krásné závěrečné předvedení obvazové techniky. 

Děkujeme za pěkně vedenou výuku první pomoci Evě Mikuláškové, Míše Šindelkové , Petře Fajmanové, Nikole Srnské, Katce Tesařové, Adéle Hlaváčkové, Adéle Havelkové a Kristýně Daňkové.