Předvánoční dárek od futsalistů

20.12.2022 | Soutěže | Autor: Roman Gregor |
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Již tradičně v předvánočním čase pořádala SŠ TEGA okresní přebor středních škol ve futsalu.

Naši hráči měli po nepříliš vydařeném turnaji ve velké kopané co napravovat. A přestože byli věkově jednoznačně nejmladší, tak se jim to parádně podařilo. Nejprve ve skupině porazili MŠP Letovice 2:1, poté remizovali s VOŠ Boskovice 2:2 a skupinovou část uzavřeli vítězstvím nad pořádající SŠ TEGA 4:1. V semifinále pak porazili Gymnázium Blansko 1:0. Ve vyrovnaném finálovém utkání po bojovném výkonu podlehli družstvu SŠ Citroen Boskovice 0:1.

Naši školu vzorně reprezentovali: Adam Chytrý, Jan Fiala, Jakub Janeček, Petr Vaníček (všichni O2), Adam Jež, Jan Kupka, Oleksi Rodchenko (všichni E1), David Dračka a Štěpán Rotrekl (oba O1). Děkujeme!


Roman Gregor

„Head Coach“ :-)