Přebor v přespolním běhu

21.1.2010 | Sportovní aktivity | Autor: OA a SZŠ Blansko |
Přebor v přespolním běhu
Přebor v přespolním běhu

Dne 30.9.2009 ráno se k budově OA a SZdŠ začali scházet nejen studenti naší školy, ale i malé hloučky účastníků dalšího ročníku okresního kola přeboru středních škol v přespolním běhu.

Počasí, které celou soutěž provázelo by se určitě neblaze zapsalo do nej- statistik této soutěže. Od rána totiž vytrvale pršelo. Trať měřící 5 km pro hochy a 3 km pro dívky sice vede z velké části lesem, ale některé úseky procházely poměrně širokým lesním průsekem , takže si závodníci deště dostatečně "užili". U dívek je vidět tendence ke klesající popularitě tohoto druhu pohybu. Do soutěže se přihlásila 2 družstva. U hochů je každoročně účast mnohem vyšší. "letos nastoupili na trať soutěžící 7 týmů. Soutěž je vyhodnocena jak v kategorii jednotlivců, tak v kategorii družstev. Vítězné družstvo je to, jehož součet pořadí u 4 nejlepších závodníků je nejnižší. Většina soutěžících chce opravdu dosáhnout co nejlepšího výsledku a bojují s vlastními možnostmi i náročným terénem až na pokraj svých sil.

Kolik sil kdo nakonec měl?

DRUŽSTVA

Hoši

 1. Gymnázium Blansko
 2. SOŠ a SOŠ - MŠP Letovice
 3. SOŠ a SOU A.Citroena
 4. SPŠ Jedovnice
 5. VOŠ a SOŠ Boskovice
 6. OA a SZdŠ Blansko
 7. SOŠ Blansko

Dívky

 1. Gymnázium Boskovice
 2. OA a SZdŠ Blansko


JEDNOTLIVCI

Hoši:

 1. Berka Milan - Gymnázium Blansko
 2. Adamec Filip - SOŠ Blansko
 3. Schramm Daniel - SOŠ A SOU A.Citroena

Dívky:

 1. Čachotská Michaela - Gymnázium Boskovice
 2. Tesařová Markéta - Gymnázium Boskovice
 3. Navrátilová Tereza - Gymnázium Boskovice


Fotogalerie

21.1.2010 | Autor: OA a SZŠ Blansko  |