Přebor středních škol v silovém čtyřboji

24.11.2022 | Soutěže | Autor: Ivana Brodecká |
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Dne 22. 11. 2022 se 2 družstva dívek a 2 družstva hochů naší školy zúčastnila okresního přeboru v silovém čtyřboji.

Již samotná účast byla tak trochu vítězstvím, protože některým školám se ze zdravotních důvodů na poslední chvíli rozpadlo družstvo, a soutěže se tak nezúčastnily. Celé klání proběhlo na SPŠ Jedovnice. Chlapci si poměřili síly ve shybech, tlaku s činkou, trojskoku snožmo a svisech vznesmo. Děvčata měla soutěžní čtyřlístek složený z hodu medicinbalem, trojskoku snožmo, sed-lehů a šplhu na tyči. 

Po celou dobu se soutěže se pořadí zajímavě míchalo. Finální „koktejl“ vypadal tak, že družstvo hochů ve složení Stloukal Libor, Bresser Timothy, Škrabal Karel, Jelínek Jakub obsadilo 3. místo a družstvo s členy Šeda Petr, Žampach David, Kyzlink Richard obsadilo 4. příčku. U děvčat družstvo ve složení Podsedníková Karolína, Musilová Anna, Bednářová Denisa, Moravčíková Andrea obsadilo 2. místo a družstvo ve složení Stloukalová Anna, Fajmanová Petra, Daňková Kristýna, Koupá Eliška bylo na 3. místě.

Andrea Moravčíková ze Z2 vybojovala v soutěži jednotlivců 2. místo. 

Všem našim silákům za reprezentaci děkuji!