Přebor středních škol v přespolním běhu

22.9.2022 | Soutěže | Autor: Ivana Nečasová Brodecká |
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Dne 20. 9. 2022 se za nepříznivého počasí konal přebor středních škol v přespolním běhu.

Za „babího léta“ krásné prostředí skrápěl občas déšť a bylo nepříjemně chladno, takže účast sama byla trochu výzvou. Každoročně si děvčata poměřila síly na trati dlouhé 3 km a hoši na 5 kilometrech. I přes nepřízeň počasí, která se projevila i na občas kluzkém povrchu, bylo vidět, že účastníci nasadili veškeré síly. Družstvo tvořilo 6 závodníků či závodnic. Pořadí se však určovalo jak pro jednotlivce, tak pro družstvo, kdy je výsledné pořadí dáno součtem umístění 4 lepších závodníků v družstvu. Přestože kompletní výsledky ještě nebyly dodány, tak v tuto chvíli víme, že medaili ani v jednotlivcích, ani v soutěži družstev nemáme. I tak ale věříme, že studenti rádi reprezentovali naši školu :-) Jmenovitě to byli: Podsedníková, K. (O1), Jakubcová, K. (Z1), Plchová B. (Z1), Plesková, D. (Z1), Fajmanová, P. (Z2), Ondrová, D. (E3), Marholdová, N. (E3), Bresser, T. (O2), Janeček, J. (O2), Matuška, M. (O1), Škrabal, K. (Z1)

Všem našim reprezentantům děkujeme!