Přebor středních škol v přespolním běhu

27.9.2021 | Sportovní aktivity | Autor: Mgr. Ivana Brodecká |
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Po relativně dlouhé pauze, kdy se nemohly konat žádné sportovní soutěže, se 23. 9. konal přebor SŠ v přespolním běhu.

Akce se konává v bezprostřední blízkosti westernového městečka - v areálu bike parku v Boskovicích. Trať vždy vede přilehlým lesem až k přehradě, a dokonce i přímo přes náměstí westernového městečka. Byla sice krásná, ale začala stoupáčkem hned po startu a pak ještě jedním od boskovické přehrady. Prostředí tentokrát umocnilo i krásné počasí. 

V kategorii dívek startovalo 5 družstev. Gymnázium Blansko postavilo družstva hned dvě, Gymnázium Boskovice, naše škola a SOŠ A. Citroena pak po jednom. V podstatě jsou vyjmenovány hned podle pořadí. Jen mezi dvě družstva Gymnázia Blansko se vklínilo družstvo Gymnázia Boskovice. 

Obchodní akademii a Střední zdravotnickou školu reprezentovaly: Eliška Široká (Z2), Petra Fajmanová (Z1), Anna Musilová (O1), Daniela Ondrová (E2), Alexandra Konečná (O1) a Klára Stojkovičová (O2). Všem zúčastněným dívkám za reprezentaci velmi děkuji!