Přebor 1. ročníků v lehké atletice

13.9.2021 | Sportovní aktivity | Autor: Mgr. Ivana Brodecká | 55×
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Hoši i dívky 1. ročníků vykročili i letos do školního roku rázně, a to školním přeborem v lehké atletice.

Na programu byly disciplíny nejklasičtější - běh na 60 m, skok daleký, vrh koulí a vytrvalostní běh – děvčata 800 m a hoši 1500 m. Někteří „šli do akce“ s nadšením a vervou, někteří možná trochu s obavami, protože atletika třeba není úplně jejich hobby. Pochválit je třeba obě skupiny, jak za pěkné výkony, tak za to, že třeba překonali sami sebe a nevyhnuli se účasti na akci nějakou omluvenkou.

Na pomyslných stupních vítězů se v různých kombinacích umístění objevili u hochů: T. Bresser (O1), J. Janeček (O1), A. Chytrý (O1) , M. Rozman (O1) , P. Pařízek (E1). Mezi děvčaty potom: P. Fajmanová (Z1), M. Šindelková (Z1), A. Musilová (O1), L. Štěpaníková (O1), A. Moravčíková (Z1), K. Sedláková (Z1).

Všem děkuji za účast i výkony a přeji, aby slunce, které nás během přeboru bohatě zásobilo svými paprsky, zůstalo všem po celý školní rok i v duši.