Přebor 1. ročníků v lehké atletice

8.9.2020 | Sportovní aktivity | Autor: Mgr. Ivana Brodecká | 49×
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

7. 9. 2020 se studenti 1. ročníků sešli k tradičnímu školnímu zápolení v disciplínách lehké atletiky.

Jednalo se o běh na 60 m, skok daleký, vrh koulí, běh na 800 m u dívek a běh na 1500 m u chlapců. Počasí bylo naprosto ideální – lehce pod mrakem, ani zima, ani horko. V těchto téměř ideálních podmínkách jsme byli svědky i velmi pěkných atletických výkonů. Vyzdvihla bych aspoň studentku Z1 Elišku Širokou, která zvítězila v obou běžeckých disciplínách a skoku dalekém. Daniela Ondrová z E1 se umístila ve všech disciplínách na medailovém místě. Enkhbold Jargalsaikhal z O1 má pomyslnou medaili ze všech disciplín, z toho běh na 1500 m a vrh koulí vyhrál. David Žampach ze Z1 vyhrál běh na 60 m a skok daleký. 

Každého jeho výkon stál nějaké úsilí. Chtěla bych všem poděkovat za účast i za to, že někdy se třeba jejich úsilí neprojevilo úplně na konkrétním umístění, ale prostě na tom, že v něčem překonali sami sebe.