ORIENTAČNÍ BĚH prvních ročníků

1.6.2011 | Sportovní aktivity | Autor: Ivana Brodecká, učitelka TEV |

30.5. 2011 byl pro studenty naší školy uspořádán již 3. ročník školní soutěže v orientačním běhu.

30.5. 2011 byl pro studenty naší školy uspořádán v podstatě již 3.ročník školní soutěže v orientačním běhu. Tentokrát se zúčastnili studenti 1.ročníků. Stejně jako vloni se celá akce odehrála v pomyslném trojúhelníku mezi blanenskou přehradou, Těchovem a dolní vodní nádrží u Češkovic. O postavení trati se postaraly členky Klubu orientačního běhu Blansko. Tytéž dívky pak byly našimi anděly strážnými , protože se v průběhu celého závodu pohybovaly po trati a pokud měla některá ze soutěžících dvojic tendenci se odchýlit nějak výrazněji od správného kursu, usměrnily ji. Studenti nastupovali s různým elánem. Ponejvíc ale s lehkým očekáváním, co jim asi tato zkušenost přinese. Přinesla jim doufám minimálně určité uspokojení, protože se všichni vrátili a to někteří dokonce ve velmi pěkném čase.

Nejlepší mezi chlapci byla dvojice Nevřiva Michael. a Ott Vojtěch , jim "v patách doběhli Vévoda a Kořenek a na 3.místě pak dvojice Kučera P. a Vašíř

Mezi děvčaty zvítězila dvojice Radostová Lucie Oujedská Denisa, o 2 minuty déle byla na trati dvojice Hartlová Aneta a Sotolářová Andrea a jako třetí dorazil do cíle trio Bajerová Renata, Bezděková Michaela a Kraváčková Sabina.