Opět zahraniční stáže žáků

10.6.2019 | Projekty | Autor: Petr Bouda
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Pro nadcházející dva školní roky se nám opět podařilo zajistit finanční prostředky na realizaci zahraničních odborných stáží pro naše žáky.

Na konci května k nám dorazila výborná zpráva z Domu zahraniční spolupráce, že nám bych schválen grantový projekt s názvem Učíme se evropskou praxí. Jedná se projekt zaměřený na organizaci zahraničních mobilit žáků naší školy. Celkové náklady projektu činí 100 tisíc EUR, ze kterých budou financovány výjezdy žáků všech oborů do Německa a Anglie.

První výjezdy se uskuteční již na podzim tohoto roku a všichni žáci se budou moci zúčastnit "výběrového řízení" na obsazení volných míst. Jde o jedinečnou příležitost, jak si svoje znalosti a dovednosti osvojit a ověřit v praxi a to dokonce v zahraničí. 

Již v červnu se rozběhnou první výzvy pro zapojení žáků do tohoto projektu, tak neváhejte a zapojujte se!!!