Olympiáda z němčiny 2023-24

19.1.2024 | Soutěže | Autor: Soňa Vojáčková | 11×
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

V pátek 19. ledna 2024 se na naší škole odehrálo školní kolo Německé olympiády pro druháky a třeťáky oborů OA a EL.

Školní kolo Německé olympiády pro druháky a třeťáky oborů OA a EL proběhlo v pátek 19. ledna 2024. Účastníci se nejprve podrobili poslechovému subtestu a písemným pracím. Nejlepší postoupili do ústní části, kde konverzovali spolu i sami podle obrázků a na zadaná témata. První dva postupují do okresního kola, kde se porovnají se svými vrstevníky z jiných škol a změří své dovednosti v němčině. 

Gratulujeme všem účastníkům a přejeme postupujícím mnoho úspěchů na další úrovni soutěže!

pořadí

jméno

třída

1

Jurná Michaela

E3

2

Minaříková Johana

E2

3

Jelínek Tomáš

O2

4

Zouharová Simona

E3

5

Hrozková Marie

O2

5

Hermanová Nela

O3