Okresní přebor SŠ v silovém čtyřboji

22.2.2019 | Soutěže | Autor: Mgr. Ivana Brodecká
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

I na přeboru středních škol v silovém čtyřboji měla naše škola reprezentaci.

21. 2. 2019 byl na SPŠ Jedovnice uspořádán okresní přebor v silovém čtyřboji. Čtyřboj v kategorii dívek obsahoval disciplíny: trojskok z místa, hod tříkilovým medicinbalem, sed - leh, šplh. Po školním výběru nás reprezentovaly tyto studentky: Veronika Vitoulová (E3), Magdalena Chlupová (O3), Denisa Jasioková (O2), Karolína Šumská (O2), Aneta Chovancová (E1) a Monika Smílková (O1). Soutěžilo se v kategorii družstev a vyhodnoceni byli i nejlepší jednotlivci. Družstvo našich dívek se umístilo na 2. místě a mezi jednotlivci si odvezla zlatou medaili Veronika Vitoulová. 

Studentkám tímto gratuluji a děkuji za reprezentaci školy.