Obhajoby seminárních prací Z3

23.5.2019 | Ukázky prací žáků | Autor: Mgr. Kamila Keprtová | 29×
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Dne 23. 5. 2019 se konaly již druhé obhajoby seminárních prací třetího ročníku oboru Zdravotnický asistent.

V úvodu byla celá třída podpořena svým hudebním patronem Karlem Gottem. Poté žáci obhajovali seminární práce, které se věnovaly péči o vybrané pacienty, hospitalizované v nemocnicích Blansko a Boskovice. Mezi diagnózami se objevila např. nádorová onemocnění, záněty, zlomeniny či civilizační choroby. 

A opět si žáci anonymně volili 3 nejlepší prezentace. Na 1. místě se bezkonkurenčně umístil Ondřej Ševčík s počtem 12 hlasů, na druhém místě Monika Kalová s počtem 5 hlasů a třetí místo obsadila Denisa Schwarzová s počtem 4 hlasy. 

Gratulujeme výhercům ke sladkým odměnám a děkujeme celé třídě za zdařilé výkony!

Fotogalerie

23.5.2019 | Autor: Mgr. Kamila Keprtová  | 29×