Obhajoby seminárních prací z psychologie

9.3.2009 | Soutěže | Autor: Petra Spěváková, Z3 |
Obhajoby seminárních prací z psychologie
Obhajoby seminárních prací z psychologie

Stejně tak jako třída Z2 minulý týden, i my jsme se dočkali dne, kdy budeme moci prezentovat své seminární práce z psychologie.

obor zdravotnický asistent 3. ročník

Tématem pro letošní školní rok bylo téma Autorita a já. Všichni jsme se s výše jmenovaným tématem “statečně” poprali, neboť opravdu nebylo jednoduché.

Sešli jsme se v 8 hodin ráno v učebně 4.10, kde byly jako komise přítomny paní učitelky Mgr. Zemanová, Mgr. Janovská a Mgr. Paseková, která obhajoby zahájila. Nervozita stoupala.... Chodili jsme prezentovat podle abecedy a každý napjatě sledoval výkony svých spolužáků. Každá práce byla odměněna potleskem a paní učitelky se ptaly prezentujících na to, co je na práci zaujalo, co se jim líbilo nebo popřípadě nelíbilo. Všichni si oddechli, když měli prezentaci za sebou. Na závěr nám bylo oznámeno, že příští rok nás další seminární téma opět nemine, tak už alespoň víme, že se příště nemusíme tolik bát, protože jsme si to letos mohli všichni vyzkoušet.

Fotogalerie

9.3.2009 | Autor: Petra Spěváková, Z3  |