Obhajoby seminárních prací OSN Z4

20.12.2022 | Školní akce | Autor: Kateřina Staňková
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Letošní čtvrťáci oboru Praktická sestra se sešli dne 20. 12., aby ostatním představili ošetřovatelské kazuistiky svěřených pacientů v Nemocnicích Blansko a Boskovice.

Hodnotící komisí byly odborné vyučující předmětu Ošetřovatelství nemocných Mgr. Eva Tichá, Mgr. Kamila Keprtová a Mgr. Kateřina Staňková. Třída Z4 prezentovala různé diagnózy např. plicní embolie, CMP, kontuze hrudníku, anémie, amputace DK, hiátová hernie, pilonidální sinus atd. Nervozita v průběhu obhajob postupně odpadala, spolužáci pozorně sledovali a obhajující si oddechli, když měli prezentaci za sebou. 

Každá práce byla odměněna potleskem a doplněna zodpovězením zvídavých dotazů z řad posluchačů. Na závěr byla vybrána nejzajímavější ošetřovatelská kazuistika od Daniela Kouřila, který bude naši školu prezentovat na Festivalu ošetřovatelských kazuistik ve Zlíně. Gratulujeme!

Děkujeme třídě Z4 za příjemně strávený den :-)