Noční hlavolámání 2023

6.11.2023 | Školní akce | Autor: Roman Gregor | 27×
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Noc z 3. na 4. listopadu opět po roce patřila v naší škole účastníkům soutěže Noční hlavolámání.

Deset tříčlenných týmů z naší školy zápolilo v netradičních úkolech této soutěže. V letošním roce řešily týmy např. znakovou řeč, nonogramy, detektivní příběh a další zajímavé úkoly. Vítězství si odnesl tým ze třídy E4 ve složení Cameron Mroczkowská, Valentýna Neoralová a Tomáš Novotný. Mezi účastníky si ale také vedly docela úspěšně i týmy z prvního ročníku. Stupně vítězů tedy vypadaly takto:

  1. Cameron Mroczkowská, Valentýna Neoralová, Tomáš Novotný (E4)
  2. Zbyněk Ježek, Alexandra Kučerová, Matěj Souček (E4)
  3. Veronika Matušková, Beáta Štenclová (O1), Filip Šmerda (E1)

Uznání ale patří všem, kteří překonali pohodlí a rozhodli se této náročné noční soutěže zúčastnit.


PaedDr. Roman Gregor