Noční hlavolámání 2019

2.11.2019 | Soutěže | Autor: PaedDr. Roman Gregor | 15×
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Chladný a větrný večer provázel účastníky již 8. ročníku nočního hlavolámání na naší škole.

Po absolvování prvního úkolu v těchto nevlídných podmínkách však již následovaly úkoly, které řešili účastníci v teple školní budovy. Jako vždy první družstvo startovalo ve 22.00 hod, poslední třinácté startovalo přesně o půlnoci z pátku 1. 11. na sobotu 2. 11. Po zhruba 2 hodinách psychického i fyzického výkonu se družstva dostala do cíle, který byl v tělocvičně školy. A pak už se jen čekalo na výsledky celé soutěže, které jsme vyhlásili krátce po sobotní druhé hodině ranní. Nejlepším družstvem byli chlapci z třídy E1 - Filip Němec, Zdeněk Šebela a Jan Šedivý. Zvítězili ale jako vždy všichni, kteří se rozhodli nelenošit a vyzkoušet si, čeho jsou schopni dosáhnout.