Noční hlavolámání 2018

5.11.2018 | Školní akce | Autor: Roman Gregor | 20×
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Rok se sešel s rokem a v pátek 2. listopadu se večer v tělocvičně školy sešla tříčlenná družstva chlapců a dívek naší školy, aby se utkala v již 7. ročníku soutěže s názvem „Noční hlavolámání“.

Na všechny účastníky opět čekalo devět zapeklitých úkolů, které mnozí z nich rozplétali a řešili v době, kdy již běžně leží doma a užívají si odpočinku. Také na některých soutěžících byla vidět po skončení celého zápolení výrazná únava. No a kdo zvítězil? Všichni, kteří se překonali a přišli. Ale opravdu nejlepšími byli Martin Ondáš, Anna Helánová a Klára Mášová ze třídy O4, kteří šli od počátku soutěže nekompromisně za vítězstvím. Na druhém místě skončilo překvapivě, ale zaslouženě družstvo studentek prvního ročníku – Samuela Bohušová, Věra Nedomová (obě Z1), Nikola Součková (E1) a na třetím místě studentky z třídy E4 – Petra Vargová, Lucie Moserová a Zuzana Tesařová.