Nejlepší erb ve školní soutěži v první pomoci 2024

28.6.2024 | Soutěže | Autor: Eva Tichá |
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

V rámci soutěže v první pomoci tvořilo každé družstvo žáků zvlášť erb vyjadřující jejich vztah k (budoucí) profesi či charakteristickou vlastnost týmu.

Všechny erby byly velmi zdařilé. Žáci mohli hlasovat o nejhezčí erb na FB Obchodní akademie a střední zdravotnické školy Blansko. Hlasování bylo uzavřeno v pátek 28. 6. 2024 v 7:00 h. Cenu za nejhezčí erb získalo družstvo O1. Jeho autorkami byly žákyně z prvního ročníku oboru Obchodní akademie – Kristýna Terezie Kuběnová, Adéla Bartošová, Nikol Vanesa Spišiaková, Nikola Bělušová, Šárka Vašíčková. Jejich erb s logem školy získal krásných 98 hlasů. Děvčata se k soutěži postavila velmi zodpovědně, neboť nejen, že měly krásný erb, ale též vyhrály i první místo v soutěži v první pomoci.

Za všechny erby děkujeme a vítězům gratulujeme!