Návštěva v Senior centru

9.10.2019 | Exkurze | Autor: Mgr. Jiřina Konečná |
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Studentky 2. ročníku oboru Zdravotnický asistent vyrazily na exkurzi do Senior centra.

Studentky se se způsobům, jak pracovat se seniory, sice učí ve škole, ale je to jenom „učení“. V Senior centru je všechno jinak - „naživo“. 

V úterý 8. 10. 2019 se studentky třídy Z2 zúčastnily prohlídky celého zařízení v rámci DOD. Hned příští týden se sem první dvojice vydá znovu - začínáme totiž už tradičně s pátečním čtením pro seniory.
A nejenom to - v prosinci nás čeká vánoční setkání při koledách. Některé studentky pracují v Senior centru i jako dobrovolníci. Získávají tak nové znalosti a zkušenosti, navazují nové kontakty a přátelské vazby.

Konat ve prospěch jiných lidí má velký význam a smysl - třeba proto, aby člověk našel své lepší já. 

Nechť se všem daří!