Návštěva Masarykova onkologického ústavu v Brně

19.12.2018 | Exkurze | Autor: Silvie Vašková |
Z4 v Masarykově onkologickém ústavu
Z4 v Masarykově onkologickém ústavu

V životě člověka nastávají těžké chvíle. Zvláště, když se dozví onkologickou diagnózu.

V pátek 14. 12. 2018 žáci třídy Z4 oboru Zdravotnický asistent absolvovali v MOÚ Brno blok přednášek s tématem: Peče o onkologicky nemocného pacienta. Mgr. Jetelová  z MOÚ zajistila odborníky, kteří přednesli problematiku diagnostiky, léčby, klinických studií a péči o onkologicky nemocné. Získané informace využijí žáci v předmětu Ošetřovatelství. V rámci Ošetřování nemocných na oddělení chirurgie a interny totiž pečují i o onkologické pacienty. I když se usmíváme, víme, jak je to těžké.

Fotogalerie

19.12.2018 | Autor: Silvie Vašková  |