NÁVŠTĚVA IBC HETZENDORF, VÍDEŇ

24.11.2009 | Školní akce | Autor: OA a SZdŠ Blansko | 10×
Vídeň
Vídeň

Ve čtvrtek 19.11.2009 jsme poprvé navštívili naše partnery z obchodní akademie International Business Centre Hetzendorf, se kterými spolupracujeme na projektu EdTWIN.

V úvodu návštěvy jsme si vyměnili katalogy se strukturou fiktivních firem, které obě strany vytvořily v rámci projektu a nabídkou výrobků, se kterými naše firmy budou dále obchodovat. Naši rakouští partneři nás seznámili s webovou platformou Moodle, kde budeme umisťovat korespondenci a dokumenty vytvořené pro potřeby projektu. Následovala prohlídka učeben a prostor vyhrazených pro fiktivní firmu ve škole.

Po ukončení pracovní části naší návštěvy jsme se pěšky vydali na prohlídku zámeckého parku Schönbrunn, odkud se nám otevřel nádherný pohled na celou Vídeň. Po tomto krásném zážitku jsme si prohlédli také interiéry letní rezidence rakouských císařů. Před odjezdem zpět nám zbyl i čas ke krátké návštěvě zábavného parku Prater. K pěknému zážitku z naší cesty také značně přispělo i počasí, které bylo na listopad nezvykle teplé a slunečné.


Fotogalerie

24.11.2009 | Autor: OA a SZdŠ Blansko  | 10×