Máme zastoupení v celostátním kole Office Areny!

23.4.2022 | Soutěže | Autor: Zuzana Sekaninová |
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

V pátek 18. února se 15 odvážlivců z naší školy zúčastnilo školního kola soutěže Office Arena.

Dva nejúspěšnější z nich – Jolana Juračková a Zdeněk Šebela (oba za třídy E3) – postoupili do krajského kola.
Zadání krajského kola nebylo nijak jednoduché – soutěžící museli vymyslet projekt na téma Návrh školní studovny. Při plnění tohoto zadání prokazovali své znalosti v aplikacích MS Office - Word, Excel a PowerPoint. 

Dnes byly zveřejněny výsledky krajského kola a vítězkou za Jihomoravský kraj se stala Jolana Juračková!

Jolča bude naši školu a kraj reprezentovat v celostátním finále, které se koná v sídle Microsoftu v Praze. Před odbornou porotou bude prezentovat svůj projekt a také bude skládat mezinárodně platnou zkoušku MOS z aplikace MS Excel.

Přejeme jí hodně štěstí!