Máme 6. nejlepší Ekonomický tým z celé ČR!

5.12.2019 | Soutěže | Autor: Ing. Olga Hotová |
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Dne 4. 12. 2019 se v Příbrami uskutečnilo finále soutěže Ekonomický tým 2019, na kterém naši školu a Jihomoravský kraj reprezentovali žáci 4. ročníku: Marie Hořavová, Aneta Stejskalová a Petr Korec.

V písemném testu náš tým prokázal vynikající znalosti z ekonomiky, účetnictví, práva a IKT. Vysoké ohodnocení získali též za zpracování projektové práce na téma Vliv online marketingu a influencerů na společnost. Součástí soutěže byla i prezentace na zadané téma.

Naši studenti vybojovali krásné 6. místo, a tak za sebou nechali 7 týmů z celé republiky a samozřejmě spoustu týmů v krajských kolech.

Maruško, Anetko, Petře, blahopřejeme k vynikajícímu umístění a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a Jihomoravského kraje! Poděkování patří i všem učitelům odborných předmětů za přípravu žáků.