Majáles na čtvrtou

19.5.2009 | Školní akce | Autor: Michaela Podaná, studentka O3 |
Majáles na čtvrtou
Majáles na čtvrtou

Dne 7. 5. 2009 ve čtvrtek vytvořili studenti středních škol už po čtvrté průvod, který zaujal všechny obyvatele města Blanska. Objevili se studenti Obchodní akademie a Střední zdravotnické školy, Gymnázia nebo SOŠ a SOU Blansko.

Zapojilo se několik stovek studentů středních škol

Dne 7. 5. 2009 ve čtvrtek vytvořili studenti středních škol už po čtvrté průvod, který zaujal všechny obyvatele města Blanska. Objevili se studenti Obchodní akademie a Střední zdravotnické školy, Gymnázia nebo SOŠ a SOU Blansko.

Už od osmi hodin ráno bylo ve středních školách v Blansku rušno. Studenti se chystali na průvod, jehož trasa začínala od Obchodní akademie a Střední zdravotnické školy přes střed města Blanska až do zámeckého parku, kde je přivítala svými skladbami skupina Reflex.

Obyvatelé města Blanska mohli zahlédnout ze svých oken různé masky od Rebelů přes pacienty a zemědělce až po gymnazisty a fotbalisty, ale také gejši, řecké bohy a jiné masky, které se tu ještě neobjevily.

Na začátku průvodu se vezli v kočáře králové majálesu.

Celý průvod skončil v zámeckém parku, kde na studenty čekalo občerstvení. Pak následovalo vystoupení jednotlivých tříd středních škol. Po jejich nádherných a dobře připravených představeních je vystřídala skupina Rosomák Olympic Revival, která i přes malou účast zpívala, jak nejlépe mohla.

Doufáme, že příští ročník majálesu bude ještě lepší a zábavnější.

Fotogalerie

19.5.2009 | Autor: Michaela Podaná, studentka O3  |