Losování oddělení pro praktickou MZ ZA

23.4.2021 | Škola | Autor: Mgr. Ivana Kuncová |
Losování maturitního oddělení
Losování maturitního oddělení

Žáci třídy Z4 již vědí, na kterém oddělení bude probíhat jejich praktická maturitní zkouška.

Ve středu 21. 4. 2021 proběhlo v rámci příprav na praktickou maturitní zkoušku oboru zdravotnický asistent losování oddělení, na kterém budou žáci maturovat. Jak tomu bývá každým rokem, tak tomu bylo i letos – dvě nemocnice (Blansko, Boskovice), dvě oddělení (interna, chirurgie) a 24 žáků plných očekávání. V místnosti se mísila nervozita s pocity radosti i zklamání. Nyní už každý žák čtvrtého ročníku zná nejen své maturitní oddělení, ale také den a pořadí, ve kterém bude praktická maturitní zkouška probíhat.  

Milí maturanti, ať už jste si vylosovali chirurgii, nebo internu, věříme vám. To zvládnete!