Krajské finále ve florbalu dívek

31.3.2014 | Sportovní aktivity | Autor: PaedDr. Roman Gregor
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Naše hráčky se zúčastnily 28.3.2014 krajského finále ve florbalu dívek, jež se konalo v Ivančicích.

V soutěži bylo 7 týmů, které byly rozděleny do 2 skupin.

Naše hráčky se v prvním utkání střetly s družstvem Gymnázia Bučovice. Soupeřky se sice ujaly vedení, ale naše hráčky dokázaly zvrátit vývoj utkání a nakonec zvítězily 2:1.

A pak už následovaly 3 zápasy podobné si jako vejce vejci. Nejprve ve skupině s OA Kotlářská Brno, poté v semifinále s Gymnáziem Židlochovice a nakonec v souboji o 3. místo s Gymnáziem Znojmo. Všechna utkání byla vyrovnaná, naše hráčky měly spoustu šancí, ale o výsledku vždy rozhodla jediná střela, vesměs ze střední vzdálenosti, která bohužel vždy skončila v naší síti. Zápasy skončily poměrem 0:1 v náš neprospěch a naše děvčata tak obsadila v turnaji 4. místo.

Útočná síla našeho družstva byla oslabena neúčastí Míši Plhoňové (zdravotní problémy), v druhém utkání se zranila Míša Musilová a v semifinále absolvovala tvrdý střet s protihráčkou Terka Šiková, která evidentně nebyla do konce turnaje ve své kůži.

Rozhodně nelze upřít našim děvčatům bojovnost a snahu, ale tentokrát nám chybělo tolik potřebné štěstíčko k dosažení lepšího výsledku.

Naši školu na turnaji reprezentovaly: Lenka Lebišová (Z3), Lucie Chlupová, Michaela Musilová, Nikola Bulíková (O3), Žaneta Opletalová (E3), Tereza Šiková, Adriana Musilová (O2), Nella Vavrčíková, Zuzana Pernicová, Zuzana Nečasová (E2), Lucie Bajerová, Veronika Břoušková (O2) a Anna Ríznerová (E1).