Koláč pro hospic

4.10.2023 | Informační sdělení | Autor: Ivana Kuncová |
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Dne 4. 10. 2023 se uskutečnila tradiční sbírka nesoucí název Koláč pro hospic.

Veřejnost díky této sbírce mohla přispět na nákup přístrojů pro nemocné nejen v Blansku, ale také v Boskovicích, Letovicích nebo Kunštátě, a to prostřednictvím zakoupení voňavých koláčů. Vybrané studentky ze třetího ročníku oboru Praktická sestra pomáhaly od rána s prodejem v Blansku na Rožmitálově ulici. Na místě na studentky dohlížela vedoucí zdravotních služeb Charity Blansko Radka Kuncová.

Děkujeme, že jsme mohli být součástí charitativní akce, jejíž výnos bude použit na nákup oxygenátorů sloužících pro pomoc při dýchání, nebo na dávkovače léků, které kontinuálně distribuují těžce nemocným lidem léky pod kůži.

Fotogalerie

4.10.2023 | Autor: Ivana Kuncová  |